piątek, 10 czerwca 2016

Linkowe party 25

Wiecie, że to już 25 linkowe party? Niesamowicie mnie cieszy, że bawimy się dalej i ciągle na nowo poznajemy swoje blogi.
W oststnim party zostało dodanych 168 cudownych i pięknych prac :) Bardzo trudno z takiej ilości wybrać 3, które najbardziej mnie zachwyciły

Po pierwsze w maju mieliśmy Dzień Mamy i tu zachwyciły mnie składaczki Emilii
To już wybór przymuszony, gdyż Ala stojąca obok krzyczy "mamo to mamo to" także Lalka Crochetka i jej Elza
I cos co utkwiło mi w pamięci, gdy gościłam na waszych blogach a więc Joasia która potrafi sprezentować dla syna Ferrari :)

A Wy jakie mieliście typy?

Zasady zabawy:

 1.  Raz na miesiąc będę dodawała posta, do którego będzie można dodawać swoje prace. Chodzi o to byśmy sie poznali, zobaczyli co robimy. Prace można będzie dodawać przez ten miesiąc, czyli do pojawienia się kolejnego postu. W efekcie prace bedzie można dodawać na okrągło. Na pasku bocznym mego bloga znajduje się baner linkowe party, który zawsze bedzie przenosił do aktualnego Party.
 2. Każdy kto chce wziąć udział w linkowym party umieszcza podlinkowany baner na pasku bocznym swego bloga, miło mi będzie jeśli umieścicie go również w danym poście, ale nie jest to warunek konieczny. 
 3. W kolejnym poście z tego cyklu wyróżnię 3 blogi, które dodały linka w linkowym party i w jakiś sposób mnie zaciekawiły i przedstawię je szerzej na moim blogu. 
 4. Pamiętajcie, że każdy bloger cieszy się z komentarzy, komentujmy więc w miarę możliwości prace innych. 
 5. Możecie dodać pod jednym postem maksymalnie 6 prac, czyli 6 prac na miesiąc. 
 6. Dodając swoje prace akceptujecie, że mogę wykorzystać wasze zdjecia, które wklejacie pod tym postem (oczywiście będę je wykorzystywać jedynie z linkami do Waszych blogów).
 7. Co jakiś czas chciałabym zrobić tematyczne Linkowe party i wtedy bedzie można dodawać linki do swoich starych postów. 
 8. Prace mogą być wcześniej publikowane na blogu jednak nie wcześniej niż sprzed miesiąca (wyjątkiem będą tematyczne linkowe party)
 9. Jeśli nie wiecie jak dodać swoją prace przez linkarza, lub jak dodać baner na pasek boczny bloga opisałam to TUTAJ   
Zapraszam ;)

   
   

11 komentarzy:

 1. Cudne prace wybrałaś :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za wyróżnienie - w szczególności podziękowania dla Ali :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace wybrałaś do podsumowania, a Ferrari to jest to, o czym marzą mężczyźni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki Emilii są przepiękne, a wśród linków do tej pory dodanych moją uwagę zwrócił szydełkowy smok Moniki z Kijankowa i kura beva handmade.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace wybrałaś. Mnie dawno nie było, ale dziś pokazałam swoje prace

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie przyłącze się bo zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Diano bardzo mi miło iż mój obrazek Ci się spodobał, dziękuje za wyróżnienie :) jest to bardzo miła niespodzianka :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. No i znowu jestem oczarowana i mile zaskoczona !! I jak tu nie zaglądać :) Pozdrawiam cieplutko i życze dobrego tygodnia <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny zestaw blogów. Z przyjemnością poznam nowe.

  OdpowiedzUsuń