czwartek, 11 października 2012

Candy

Po pierwsze przypominam o moim urodzinowym candy zapisy tu myślę że będzie więcej niż jedna nagroda ale póki co nic nie zdradzam.

Po drugie studio reklamy GAMA ogłosiło candy na FB do wygrania super naklejki ścienne, wszystkie informacje możecie znaleźć TU

Sami zobaczcie jakie świetne te naklejki, nie dość że modne, to mogą zupełnie odmienić wystrój waszych wnątrz a najfajniejsze, że samemu można wybrać kolor a więc na pewno będą pasować.

Co wchodzi w możliwości studia Gama?


* Oklejanie witryn sklepowych
* Oklejanie aut
* Bannery
* Wydruki na folii, siatce mesh, OWV
* Tabliczki informacyjne
* Kasetony podświetlane
* Litery 3D
* Ulotki, plakaty, wizytówki itp
* Nadruki na koszulkach
* Cięcie ploterem ( napisy, grafika)
* Naklejki ścienne
 
Sami zobaczcie ileż możliwości, być może przydałyby się Wam własne wizytówki, a może jakiś niebanalny prezent na zbliżające się święta jak Koszulki z wymyślonymi przez Was napisami.

Właścicielką studia Gama jest moja koleżanka i wiem, że wszystko wykonują rzetelnie i profesjonalnie. Daniela potrafi stworzyć niesamowite projekty, więc nawet jeśli nie macie pomysłu z pewnością Wam doradzi, pomyślcie być może dzięki włożeniu wkładu w reklamę zwróci Wam się wielokrotnie, pokażcie się Światu dzięki Gamie.

Ot i taka mała przyjacielska reklama jak ktoś zasługuje to warto zareklamować a co ;) Będe wdzięczna jeśli ktoś skopiuje mój post i umieści u siebie na blogu, pamiętajcie też by polucić studio Gama na FB dzięki temu będziecie mieć możliwość wygrania świetnych naklejek :)

1 komentarz: