środa, 28 marca 2012

Ostatni dzień zapisów na przyrodniczą wymiankę

Dziś jest ostatni dzień zapisów na przyrodniczą wymiankę jutro rozlosuje wymiankowe pary i poprzesyłam adresy (ale dajcie mi na to tak ze 2 dni). Przypominam, że ma to być miła zabawa ale nie zabawa kosztem kogoś, dlatego dzisiejszy dzień spędzę na przejrzeniu wszelkich dostępnych czarnych list i osoby które na takiej liście się znalazły wykluczę z wymianki.

Pamiętajcie że prezent powinien się znaleźć u wymiankowej pary do 22 kwietnia, czyli należy go wysłać do 15 kwietnia, jeśli ktoś kto się zapisał jednak stwierdzi że nie da rady przygotować takiego prezentu może się teraz wypisać. Pamiętajmy że udział w wymiance zobowiązuje, robimy takie prezenty jakie sami byśmy chcieli dostać i takiej jakości byśmy się ich nie wstydzili. Jeśli ktoś nie dotrzyma warunków wymianki będę wredna i będę wpisywała na czarną listę.

WYMIANKA MA NA CELU SPRAWIENIE PRZYJEMNOŚCI NIE PRZYKROŚCI PAMIĘTAJMY O TYM

9 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, krótko twardo i na temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja również się postaram :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z tobą:) i popieram:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogę mieć do Ciebie prośbę? Czy mogłabyś skopiować linki do czarnych lit na które trafisz i mi je przesłać? Ja osobiście znalazłam 2-3 i wiem, ze nie są to pełne informacje. :))


  szarunia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za przypomnienie, ale jednak rezygnuję.
  Mam ostatnio tyle spraw na głowie, że nie chciałabym zrobić czegoś co ktoś może źle odebrać. Na dodatek mogłabym nie zdązyć z przygotowaniem prezentu, dlatego ograniczam ostatnio wszelkie wymianki.
  Pozdrawiam i dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też jestem ,,za,, -już produkuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę się doczekać. Też już produkuję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Już się cieszę i ... też produkuję :D

  OdpowiedzUsuń