niedziela, 11 września 2016

Linkowe party 28

A oto i kolejne tym razem wrześniowe linkowe party. Pogoda jeszcze iście letnia a czy Wy myślicie już o jesieni? Mam nadzieję, że pojawią się tu piękne jesienne prace, gdyż jesień to moja ulubiona pora roku.

A teraz moje 3 typy
1. Urocze i słodkie, coś do czego od razu chciałoby się przytulić to owieczki Moniki
2. Prześliczny, delikatny obrazek z domkiem z bloga bestalencie
3. Cudowny przepiękny i faktycznie jesienny komplet biżuterii, kto by takiego nie chciał a stworzyła go SowiarniaZasady zabawy:

 1.  Raz na miesiąc będę dodawała posta, do którego będzie można dodawać swoje prace. Chodzi o to byśmy sie poznali, zobaczyli co robimy. Prace można będzie dodawać przez ten miesiąc, czyli do pojawienia się kolejnego postu. W efekcie prace bedzie można dodawać na okrągło. Na pasku bocznym mego bloga znajduje się baner linkowe party, który zawsze bedzie przenosił do aktualnego Party.
 2. Każdy kto chce wziąć udział w linkowym party umieszcza podlinkowany baner na pasku bocznym swego bloga, miło mi będzie jeśli umieścicie go również w danym poście, ale nie jest to warunek konieczny. 
 3. W kolejnym poście z tego cyklu wyróżnię 3 blogi, które dodały linka w linkowym party i w jakiś sposób mnie zaciekawiły i przedstawię je szerzej na moim blogu. 
 4. Pamiętajcie, że każdy bloger cieszy się z komentarzy, komentujmy więc w miarę możliwości prace innych. 
 5. Możecie dodać pod jednym postem maksymalnie 6 prac, czyli 6 prac na miesiąc. 
 6. Dodając swoje prace akceptujecie, że mogę wykorzystać wasze zdjecia, które wklejacie pod tym postem (oczywiście będę je wykorzystywać jedynie z linkami do Waszych blogów).
 7. Co jakiś czas chciałabym zrobić tematyczne Linkowe party i wtedy bedzie można dodawać linki do swoich starych postów. 
 8. Prace mogą być wcześniej publikowane na blogu jednak nie wcześniej niż sprzed miesiąca (wyjątkiem będą tematyczne linkowe party)
 9. Jeśli nie wiecie jak dodać swoją prace przez linkarza, lub jak dodać baner na pasek boczny bloga opisałam to TUTAJ  

   

   

8 komentarzy:

 1. Piekne prace kolezanki Tworza :)) Dawno juz sie nie przylanczalam ,aa ze akurat te moje buzki takie troszke jesienne wyszly ,too sie przylacze :))Pozdrawiam Cie Serdecznie Diano :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz jeszcze dzięki za wyróżnienie, miło mi ogromnie :) Tym bardziej, że tyle cudownych prac powstało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komplet biżuterii z Sowiarni jest przepiękny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zaglądam na Wasze blogi i jestem pod mega wrażeniem Waszych talentów.happyhowdoll

  OdpowiedzUsuń