czwartek, 8 marca 2012

Pomagajmy

Jakiś czas temu pisałam o Gabrysi, a że nastąpił czas rozliczeń PIT-owych i możliwości przekazania 1% na różne cele ponawiam prośbę, oto moje 3 typy gdzie można oddać swój 1%.

Jeden z nich to właśnie leczenie Gabrysi

Pamiętam że obiecałam stworzyć coś specjalnie na ten cel by mogło być zlicytowane, myślę że zrobię to już po Wielkanocy, może ktoś jeszcze byłby chętny dołączyć.

Kolejnym miejscem które warto wesprzeć jest Fundacja DzieciNiczyje, pomagająca dzieciom, szczególnym sentymentem darzę Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 i jestem pewna że pieniążki tam przekazane z pewnością zostaną dobrze spożytkowane


Dodatkowo do 17 marca można wysyłać swoje prace, które zostaną zlicytowane na rzecz Izy, dla niej też można przekazać 1% swojego podatku, sprawmy by wiosna dla Izy nadeszła. Ja też postaram się coś wysłać może mój wiosenny komplet biżuterii.

Oprócz tego, że możemy wpłacać pieniążki czy przekazać swój 1% możemy też robić inne rzeczy, na przykład zbierać nakrętki dla Gabrysi, ja mam już pół kartonika po butach i Was zachęcam do zbierania.

Warto też jest zbierać znaczki , więcej przeczytacie o tym u Imawe
Sprawmy by do innych też przyszła wiosna i pamiętajmy że każde dobro które poślemy w świat i damy innym wróci do nas ze zdwojoną siłą.

2 komentarze:

  1. Znaczki zbieram i nakrętki też moja córeczka do przedszkola zanosi:)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie dzieci do szkoły nakrętki zanoszą , fajnie jak taki mały wydawałoby się odpad -a tu komuś można pomóc :)

    OdpowiedzUsuń