UWAGA ZMIANA ZASAD !!!
Po pierwsze na wygranie mają szanse osoby które polubią mnie na FB i napiszą tam komentarza pod takim zdjęciem
Do wygrania to co na zdjęciu widać czyli kolczyki indianki (i tu się nic nie zmienia)
A teraz coś już blogowego, do wygrania możliwe 3 propozycje
Propozycja nr 1 spodnie, rozmiar 42, nowe z zapasowymi guziczkami, kupiłam jak jeszcze byłam troszkę większa a że mnie ubyło może się komuś z Was przydadzą
Propozycja nr 2 naturalne kosmetyki (hydrolat lawendowy i olejek myjący) kupiłam i nie użyłam a skoro przez 4 miesiące nie użyłam to nie sądzę bym zrobiła to później może ktoś się skusi.
Propozycja nr 3 komplecik biżutkowy kolczyki i zawieszka wykonany moim rękami
No i zasady
1. Proszę o jeden komentarz pod tym postem, w komentarzu proszę o link do waszych blogów ( chciałabym poznać nowe blogi ), lub adres mailowy jeżeli nie macie bloga.
4. Napiszcie który zestaw chcecie otrzymać (proszę wybrać jedną możliwość)5. Napiszcie w komentarzu która z moich prac podoba Wam się najbardziej (prac pokozawynach na całym blogu nie w tym poście)
To szybkie candy dla moich obserwatorów więc wyniki już 16 marca, zapisy do 15, nie wstawiajcie banerków itp chce by to było dla osób które mnie odwiedzają.
Przepraszam za te zmiany już niebawem duże candy
No Diana zaszalałaś :)
OdpowiedzUsuńzapisuję się :)mi się podoba propozycja numer 3 oraz wiosenne kolczyki.
he he to mi się trafiło 6000 wyświetlenie. nawet fotkę cyknęłam, bo tak fajnie wygladało ;)
OdpowiedzUsuńW takim razie nagroda za spostrzegawczość Ci się należy prześlij mi proszę adresik na maila :)
Usuńpoważnie? ale fajnie :D
Usuńa mogłabyś mi podac @ bo za żadne skarby nie potrafię odczytać tych stylizownych liter :(
Usuńdivianap@wp.pl
UsuńJa też się zapisuję na nr 3, a bardzo mi się podobają kolczyki indiańskie:) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńsuper są też Walenty i Franciszka:)
Usuńhmmm, jak dla mnie te gacie są rewelacyjne. nie wiem czy nr 42 to już nie za duży ciut, ale maszynę mam, to przerobi się;)
OdpowiedzUsuńa co mi się podobało z Twoich prac? najbardziej w oko wpadł mi przytulak i spódniczka w zestawie. chyba jeszcze do tego była broszka (?). w każdym razie, fajny pomysł na prezent.
ja bym się skusiła na zestaw nr 2 :) mój @ jest Ci znany :) a która z prac najbardziej mi się podoba?? hmmm dużo ich było.... sutaszowy wisior (czerwony), naszyjnik z kluczem, króliczki no i dużo by jeszcze wymieniać :)
OdpowiedzUsuńrównież chciałabym się zapisać na zestaw numer 2, adres mojego bloga to http://tierra-es-mia.blogspot.com/ Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuńJeszcze nie nacieszyłam się upominkami od Ciebie,a Ty już kusisz następnymi:) Oczywiście zapisuję się,a co podoba mi się najbardziej z Twoich prac...chyba ten naszyjnik z kontrastowymi perłami i kolczyki wakacyjne...trudny wybór.Zestaw nr 3 bardzo mi się podoba:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Ja ustawiam się grzecznie w kolejce po zestaw nr 3 :) bardzo mi się podobają twoje kolczyki. Zwłaszcza te aniołki(chyba to sie nazywało smutne aniołki...) wogóle wszelkie kolczyki aniołkowe u Ciebie przypadły mi do gustu :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
http://szydelkojoko.blogspot.com/
serdecznie zapraszam Cię do mojego candy :)
OdpowiedzUsuńA ja postoję i poczekam aż fuksną mi się kosmetyki:)Wszystkie prace mi się podobają ale kolczyki jak je nazwałam indianki zamotały mi w głowie :))
OdpowiedzUsuńZapisuję się i ja na zestaw nr.1
OdpowiedzUsuńNajbardziej w pamięci utkwiły mi Twoje prace retro.
Pozdrawiam
Jazz
ps. napisz mi czy mój mail doszedł do Ciebie bo się denerwuję?!
Ja zapisuję się na spodnie , bo to mój rozmiar :) a i kolor jest bombowy :) Na FB też Cię znajdę i oczywiście ,że polubię :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Ja zapisuje się na te lawendowe kosmetyki!
OdpowiedzUsuńA ja czasami odwiedzam ale nie wiem dlaczego nie obserwowałam nawet :D Bardzo mi się cały retro zestawik podobał, ale najbardziej notes :)
OdpowiedzUsuńZgłaszam się po kosmetyki... Jeśli mogę? (:
fetachan@gmail.com
Skoro mnie odwiedzasz to oczywiście zapraszam
UsuńSzczęśliwe Candy może i mnie przyniesie szczęście w postaci kosmetyków. Diano wszystkie Twoje prace są cudne ale ostatnio zauroczyły mnie kolczyki z baletnicami w ramkach. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńNo to i ja się zapiszę wszystkie twoje prace śliczne są a ja poproszę zestaw nr3
OdpowiedzUsuńJA TEZ UWAZAM ZE WSZYSTKIE TWOJE PRACE SA SLICZNE I WYJATKOWE , TAKIE "TWOJE" A WYBIERAM ZESTAW 2;)
OdpowiedzUsuńChciałabym wziąć udział na zestaw nr 3 :) Bardzo mi się podobają twoje kolczyki.
OdpowiedzUsuńNajbardziej w pamięci utkwiły mi twoje prace "W odcieniach błękitu".
Pozdrawiam, Regina (n.regina59@gmail.com)
Śliczne kolczyki jedne i drugie:)
OdpowiedzUsuńRozumiem więc że zestaw 3
UsuńOczywiście zapisuję się, bo ja ciągle naiwnie wierzę, że kiedyś coś wygram ;-) Podobają mi się spodnie, ale mogłabym po zimowej rozpuście nie wejść więc nr 3 gdyby co ;-)
UsuńO tym co mi się najbardziej wspomniałam na fejsie.wisia-marzycielka . blogspot. com